Poczuj się bezpiecznie we własnym domu!

Poczuj się bezpiecznie we własnym domu!

Czy czujesz się komfortowo wychodząc z domu do pracy lub wyjeżdżając na wakacje? Często zastanawiasz się, czy dobrze zamknąłeś drzwi? Jeśli chcesz poczuć, że Twoje mienie jest właściwie zabezpieczone zainwestuj w skuteczny system ochrony!

Posiadanie systemu ochrony mienia wzbudza u ludzi poczucie bezpieczeństwa, a to prowadzi do zwiększenia ich komfortu życia i ma pozytywny wpływ na ich zdrowie. Jak pokazują statystyki, coraz większa liczba właścicieli domów postanawia zadbać o swoje bezpieczeństwo wykorzystając w tym celu nowoczesne systemy zabezpieczeń. Dzięki najnowszym osiągnięciom technologii w zakresie instalacji systemów alarmowych, monitoringu oraz kompleksowej ochrony możesz być pewny, że Twój dom jest dobrze strzeżony!

Jak działa monitoring 24h na dobę?
Profesjonalne firmy od systemów zabezpieczeń oferują kompleksową ochronę naszego mienia. Jeżeli przydarzy nam się jakaś nieszczęśliwa sytuacja, np. włamanie, napad, pożar czy usterka techniczna, system alarmowy automatycznie powiadamia o zagrożeniu specjalną centralę monitorującą alarmy. Odrazu po otrzymaniu informacji zostaje wysyłana grupa interwencyjna, która akurat znajduje się najbliżej miejsca zdarzenia. Niezwłocznie informowani są także właściciele obiektu i w zależności od rodzaju niebezpieczeństwa policja, straż pożarna lub pogotowie.
Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość korzystania z usługi monitoringu zdalnego. Dzięki tej opcji jesteśmy w stanie zawsze i wszędzie sprawdzić, co się dzieje z naszym domem oraz otrzymać stały dostęp do aktualnych informacji o stanie obiektu, np. czy jest akurat rozbrojony lub uzbrojony, a także historii zdarzeń, tj. alarmy czy usterki. Mamy również wgląd do wykazu poleceń, gdzie możemy zmienić dane osób do wprowadzania zmian, zamówić serwis, zagłosić usterkę czy skontrolować stan naszych płatności.

Wsparcie grupy interwencyjnej
Grupa interwencyjna, która działa w formie uzbrojonej formacji ochronnej przybędzie na miejsce i rozpocznie konieczne działania mające na celu zabezpieczenie Twojego domu przed powstaniem potencjalnych strat. Czynnie zaangażuje się w udział w akcji służb ratowniczych oraz zajmie się asekuracją mienia do czasu Twojego przybycia. Pamiętajmy, że najlepiej wybrać taką firmę, która dysponuje dużą ilością patroli. Dzieki temu interwencja będzie szybka i skuteczna, a czas reakcji na zaistniałe zagrożenie skrócony do minimum.
Dzięki nowoczesnym systemom zarządzania załogami grup interwencyjnych proces wymiany informacji między centralą monitorującą alarmy, a grupą interwencyjną jest niezwykle sprawny, a to z kolei umożliwia szybką i skuteczną interwencję. Pozwala wyznaczyć optymalną trasę dojazdu do zagrożonego budynku i natychmiastowo uzyskać informację zwrotną od patrolu po rozpoznaniu sytuacji.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *