Naklejki na ścianę - moda, która niewiele kosztuje

W dzisiejszym świecie mamy dostęp do niemal wszystkiego, co udało się wyprodukować człowiekowi. Od kilku lat panele ścienne tracą na wartości, a zyskują zwykłe płyty kartonowo gipsowe i naklejki, które po zaimplementowaniu na ścianę tworzą nam pomieszczenie przyszłości. Co należy wiedzieć o nowoczesnych naklejkach na ścianę? Tego dowiecie się poniżej.

Czym są naklejki na ścianę?

To materiał podobny do fototapety, ale w swojej strukturze nieco odporniejszy. Naklejki możemy zakupić w dowolnym rozmiarze, choć najczęściej występują modele o rozmiarach 100 cm x 100 cm. Bardzo wiele sklepów oferuje naklejki w wydaniu "bez tła", czyli w wersji początkowej przed malowaniem pomieszczenia. Naklejki są bardzo tanie w zakupie, łatwe w montażu i po prostu ładne.

Jak przykleić naklejki na ścianę?

To bardzo proste zadanie. Wystarczy przygotować sobie klej i podejść do zadania bez żadnego stresu. Naklejkę odwracamy do strony ściany, nakładamy na nią (a nie na ścianę!) warstwę kleju, lecz pozostawiamy około 1 centymetr wolnego papieru, aby wystawał. Przyklejamy malowidło na ścianę i przy pomocy pędzelka wypełniamy wolną, 1 centymetrową przestrzeń. Przykładamy książkę lub inny, duży przedmiot i naciskamy całość. Po 10-15 sekundach nasza naklejka jest już gotowa.

Naklejki na ścianę są modne, tanie i bardzo ładne. Pasują do każdego rodzaju pomieszczenia, dlatego mając ograniczone fundusze na remont, warto się nimi zainteresować.

 

 

O nas

Remontujesz mieszkanie? Mamy dla Ciebie rady dzięki którym remontowanie mieszkania stanie się łatwe i przyjemne. Jesteśmy firmą remontową, która działa od 10 lat.

Zapraszamy do czytania

 

Kontakt

kontakt@knowacz.pl

Galeria

Kategorie